Kurs stylizacji paznokci

Fundacja Instytut X jest organizatorem bezpłatnego kursu stylizacji paznokci dla osób po urazach kręgosłupa oraz osób z niepełnosprawnością ruchową.

Kurs stylizacji paznokci

Co wchodzi w zakres kursu stylizacji paznokci?

Kurs stylizacji paznokci może obejmować elementy:

  • Manicure klasyczny
  • Manicure Hybrydowy
  • Manicure Japoński
  • Wzory i Ozdoby
  • Stylizację Paznokci – Żel UV

Zależy nam aby kursanci przed wszystkim ukończyli szkolenie z praktyczną wiedzą i doświadczeniem, dlatego nawet do 80% czasu szkolenia to zajęcia praktyczne!

Co daje mi ten kurs?

Dzięki temu kursowi nauczysz się samodzielnie wykonywać manicure przy wykorzystaniu najnowszych technik sztuki stylizacji paznokci.

Czy po tym szkoleniu znajdę pracę?

Moda na stylizację paznokci wciąż rośnie. Klientki wracają do salonów średnio co 2-4 tygodni. W związku z tym potrzeba coraz więcej wyszkolonych osób, które będą w stanie zaspokoić rosnące potrzeby tego segmentu rynku kosmetycznego.

Kto prowadzi kurs?

Kurs stylizacji paznokci prowadzi doświadczona i utalentowana specjalistka Ewelina Konieczna. Prace Pani Eweliny można zobaczyć między innymi tutaj:

Miasta w których organizujemy bezpłatny kurs stylizacji paznokci:

  • Wrocław

Zgłoś swój udział w szkoleniu

[contact-form-7 id=”225″ title=”Formularz Kurs Stylizacji Paznokci”]

Z przyczyn organizacyjnych najbliższe szkolenia organizowane będą najszybciej po drugim kwartale roku lub po zebraniu odpowiedniej grupy. Fundacja zastrzega sobie prawo do akceptacji i odmowy przyjęcia wniosków, bez podawania przyczyn. Kurs NIE jest organizowany ze środków publicznych.